Producenci

Dostawcy

Odbój amortyzatora przód

Odbój amortyzatora przód

Grupa Różni

2033220444

0
/5 (0 komentarzy)

18,45 zł

Ostatnie egzemplarze!

Dziury, wyrwy, uderzenia koła, które boryka się z nierównościami na drodze – to wszystko bardzo obciąża układ zawieszenia w samochodzie. Brak odbojów amortyzatora może być początkowo niezauważalny podczas eksploatacji samochodu. Jednak, gdy zdarzy się taka sytuacja na drodze jak np. wjechanie w dużą nierówność, to uderzenie zawieszenia może być tak silne, że uszkodzi amortyzator oraz miejsce jego mocowania.

Odboje amortyzatorów ratują zawieszenie

Dobrej jakości odboje amortyzatorów  chronią amortyzator oraz pozostałe elementy zawieszenia. Ryzyko uszkodzenia podczas uderzenia w nierówność zostaje maksymalnie zmniejszone. Odpowiednio dobrane odboje amortyzatorów oraz doskonała struktura materiału zminimalizują uderzenie. Dlatego uważajmy także na zużyte odboje amortyzatorów, które nie będą spełniać swojej roli i w przypadku dużych obciążeń mogą się wykruszyć.

Osłona także zabezpiecza amortyzator

Osłony to także bardzo ważny element układu zawieszenia. Dobrej jakości osłony amortyzatora w istotny sposób wydłużają jego żywotność. Bez osłon amortyzatora da się co prawda eksploatować samochód, ale narażamy go wówczas na postępującą korozję oraz zanieczyszczenia mechaniczne. Biorąc pod uwagę niewielką cenę osłon amortyzatora, nie warto na nich oszczędzać. To drobna kwestia, której nie warto bagatelizować.

Osłony i odboje amortyzatorów najlepszej jakości

Unikajmy produktów najtańszych, najgorszej jakości, które pochodzą z nieznanego źródła. Dobrej jakości osłony i odboje amortyzatorów, to gwarancja bezproblemowej i co najważniejsze bezpiecznej eksploatacji samochodu. Dlatego stosujmy produkty najwyższej jakości, znanych i sprawdzonych firm. Na koniec mała rada: Podczas wymiany amortyzatorów, zawsze zaleca się skontrolować stan osłon i odbojów. Jeżeli wymagają wymiany, nie należy z tym zwlekać.

W tej samej kategoriiW tej samej kategorii

KategorieKategorie