• Mleczko pszczele kapsułki 30 szt.

Symbol: Mleczko pszczele kapsułki 30 szt.

Wszystkie produkty Miodów Polskich pochodzą JEDYNIE z pasiek polskich, znajdujących się na czystych ekologicznie terenach. Nasze produkty nie posiadają żadnych ulepszaczy. Bazujemy wyłącznie, w 100% na surowcu wytworzonym przez zdrowe pszczoły.

Pojemność
30 kapsułek
26.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Zakup powyżej 20szt lub 20kpl ustalany termin wysyłki indywidualnie
Dostępność Mało
Waga 0.5 kg

Zamówienie telefoniczne: 504790700

MLECZKO PSZCZELE

Mleczko pszczele substancja produkowana przez pszczoły, przez wielu nazywana eliksirem młodości i środkiem na zachowanie witalności przez długie lata. Znaczenia mleczka pszczelego dla organizmu człowieka nie sposób zrozumieć bez poznania jego pierwotnej funkcji w ulu. Sprawdź jak powstaje mleczko pszczele i jakie ma właściwości.

Mleczko pszczele jest wydzieliną z gruczołów młodych pszczół robotnic, które produkują je od trzeciego dnia życia. Nie ma wątpliwości, że mleczko ma wyjątkowe właściwości i zawiera wiele substancji odżywczych. Wynika to z obserwacji pszczół. Królowa matka, karmiona wyłącznie mleczkiem pszczelim żyje do 40 razy dłużej niż reszta pszczół, które żywią się głównie nektarem z kwiatów. Niektóre z matek dożywają nawet pięciu lat, podczas gdy trutnie i robotnice żyją latem od 4 do 6 tygodni, a zimą dożywają 6-ciu miesięcy. Wszystkie pszczoły w ulu karmione są mleczkiem pszczelim tylko w 3 pierwszych dniach swojego życia. W tym czasie masa ich ciała wzrasta 1000-krotnie. Nie ma więc wątpliwości, że mleczko pszczele jest suplementem diety o działaniu bardzo mocno odżywiającym.

Właściwości:

  • wspomaga procesy przemiany materii i odnowy tkanek
  • reguluje gospodarkę hormonalną u kobiet i mężczyzn, szczególnie polecany w okresie przekwitania
  • zaburzeniach krążenia wieńcowego, podwyższonym ciśnieniu tętniczym krwi i schorzeniach miażdżycowych naczyń kończyn dolnych
  • zawiera m.in. acetylocholinę i kwas γ-aminomasłowy, który odgrywa ważną rolę w przewodzeniu impulsów nerwowych
  • pobudza wytwarzania makrofagów i γ-globulin przez co wzrasta odporność organizmu na zakażenia
  • wspomaga regenerację organizmu, poprawia przemianę materii i oczyszcza. Oddziałując na przysadkę mózgową poprawia kondycję ogólną, usuwa stany depresyjne i równoważy system nerwowy
  • działa wzmacniająco na układ krwionośny. Rozszerza naczynia krwionośne i wyrównuje ciśnienie, stosowana jest więc przy leczeniu niedokrwistości, nadciśnienia tętniczego, czy miażdżycy
  • poprawia nastrój - dostarcza energii, zwalcza stany depresyjne, wyczerpanie nerwowe i likwiduje zmęczenie fizyczne
  • zalecane jest także spożywanie mleczka pszczelego przez kobiety w ciąży, gdyż zmniejsza to ryzyko poronienia

Trzeba jedna pamiętać, że mleczka pszczelego nie stosuje się jako lekarstwa na którąkolwiek chorobę, lecz tylko jako dodatek, pomocny w leczeniu - suplement diety.

Mleczko pszczele zawiera: witaminy z grupy B, witaminę C, D i E, białka, aminokwasy, kwas deoksyrybonukleinowy, acetylocholinę (w postaci naturalnej występuje tylko w mleczku pszczelim), wapń, miedź, żelazo, fosfor, krzem.

Składniki:

glukoza, mleczko pszczele liofilizowane 33%, otoczka celulozowa.

Przygotowanie i stosowanie:

1-2 razy dziennie po 1 kapsułce między posiłkami. Stosować od 2 tygodni do 3 miesięcy. Po dwutygodniowej przerwie kurację można powtórzyć.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie należy stosować jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożywania w ciągu dnia. Należy przechowywać w temperaturze od 2-25°C, w sposób nieodstępny dla dzieci. Zaleca się zdrowy styl życia i zrównoważoną dietę.

Osoby uczulone na produkty pszczele nie powinny stosować.

Opakowanie zawiera 30 szt. kapsułek.

Kraj pochodzenia: Polska

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci